Anza відгуки

Отзывы 8
Всі відгуки 8
Ира
все хвалят и я хвалю!
9 листопада 2025 / 13:21
Олена
Дуже сподобалась не линяє, фарба розподіляється рівно, без смуг і потьоків. Я користувалась водоемульсійкою тіккурила, і після роботи щетина швидко вимивається.
22 жовтня 2025 / 18:02
Микита
Cупер комплект фарба лягала ідеально, без пропусків, анза як анза завжди топ!
19 жовтня 2025 / 19:55
Снігур
А я й вкладиши мию!
21 серпня 2025 / 15:14
Ирина
Спасибо менеджеру Свете порекомендовала этот лоток со сменными вкладышами. Оказалось очень удобно это мастхэв наливаешь краску, раскатываешь валик, всё чисто и аккуратно. А самое главное не надо потом йелый час отмывать сам лоток, просто вынул вкладыш и выбросил. Когда мы перекрашивали стены в спальне в два разных цвета, это реально спасло один вкладыш использовали для светлой краски, другой для тёмной.Берегите нервы и время, оно точно дороже.
20 серпня 2025 / 18:10
Андрій
Треба було швидко оновити кухню, і я обирав між різними валиками. Врешті взяв тітекс, і не пошкодував! Покриття вийшло рівним, а сам валик легко промивається після роботи. Ремонт пройшов без зайвого клопоту.
1 лютого 2025 / 18:34
Ната
Валик купила майстру і справді наносить фарбу рівним шаром, без розводів. Все сподобалося, майстер задоволен!
14 січня 2025 / 14:07
Антон Викторович
Дешёвая класная кисть, щетина не лезет.
14 жовтня 2014 / 14:57