Caparol отзывы

Отзывы 85
Все отзывы 85
Галина
В целом довольна
22 июня 2026 / 12:22
Наталя Н.
Вирішила не економити на фарбі бо знаєте як воно буває. Замовила капарол самтекс для двох кімнат і ванної кімнати. Доставка прийшла пізніше ніж очікувала, але привезли в цілості.
18 июня 2026 / 06:38
Андрей
Работал стакой 6 лет назад, если качество не изменилось то шпаклевка ок!
11 июня 2026 / 16:28
Ок
Ок
14 мая 2026 / 12:33
Тарас
Витрата трохи більша ніж вказано на банці, на сто квадратів пішло десь на літр більше.
4 мая 2026 / 14:07
Юлія
Розводила водою десь відсотків на десять, наносила тільки валиком з коротким ворсом. Колір вийшов такий як на зразку, стіни рівні і приємні на дотик. якість самої фарби ок, рекомендую для тих хто робить ремонт з дитиною вдома.
1 мая 2026 / 16:01
Sebastian
Задоволений загалом. Фасадна фарба на цеглу лягла добре, два шари за день зробив. Доставка затрималась на два дні без попередження.
13 апреля 2026 / 12:06
Василь
Чесно думав, буде як завжди два шари і все одно просвічує. А тут один шар ліг і вже майже готово. Другий взагалі ідеал. Дружина не вірила що я сам фарбував, ражду!
31 марта 2026 / 09:27
Илья Осман
Нормальная шпаклёвка, покупал для выравнивания стен, не скатывается, даже если слой чуть толще. В общем норм
30 марта 2026 / 14:20
Олег
Наносил валиком, расход получился адекватный, без перерасхода. Запах есть, но не резкий, быстро выветривается. Высыхает достаточно быстро, уже через пару часов можно продолжать работу. Из нюансов то если перелить на стену, могут быть подтеки, поэтому лучше не перебарщивать и выкатывать валик чтобы был полусухой и нормально раскатывать. В целом, рабочий вариант без сюрпризов, свою задачу выполняет.
27 марта 2026 / 16:03
Юрій
Добре наноситься на нерівності, не кришиться. Ідеальна під фасадні роботи після неї легко працювати фарбою! раджу!
1 марта 2026 / 17:22
Юра
хорошая шпаклевка
30 января 2026 / 13:56
Олена, Львів
Брали цю інтер’єрну фарбу для спальні. Перед покупкою проконсультувались, підказали по типу поверхні і витраті, все чітко. Доставка приїхала швидко, фарба лягла рівно, колір повністю співпав з очікуванням.
23 января 2026 / 16:20
Днепр
Получили профессиональную консультацию по подготовке стен и количеству слоев. Доставка быстрая, упаковка целая.
21 января 2026 / 10:07
Ірина
Хотіли щось просте, але не як у всіх. Показали кілька варіантів, вибрали без довгих вагань. Після завершення стіна виглядає затишно.
16 января 2026 / 11:59
Катерина
Обирала фарбу довго, бо світло в кімнаті міняється протягом дня - результат ровный
15 января 2026 / 18:37
Лесь
Стена в спальной зоне была вся в мелких перепадах после прошедшего ремонта. Перекрасили. капасилан реально сгладил вид, матовость ровная. Работать нужно внимательно, потому что быстро подсыхает. Результат очень достойный.
7 декабря 2025 / 19:47
Jakob
Індеко плюс упорався за два шари, хоча попередній був яскраво-синім. Єдине ціна могла б бути нижчою. Але якість без питань, фарба реально витягує проблемні стіни.
2 декабря 2025 / 22:40
Марта
Фарба дійсно вирівняла вигляд стін і після висихання не видно зон де раніше була стара пофарбована.
28 ноября 2025 / 12:10
Остап
Я цією фарбою вже другий ремонт роблю, беріть за свої гроші вона того вартує.
27 ноября 2025 / 15:07
Ірина
Запах мінімальний і швидко пропадає/
27 ноября 2025 / 09:59
Наташа
Muresko Premium использовали на утепленном фасаде с минеральной ватой. Краска очень плотная не течет по стенам и прекрасно выравнивает цвет
26 ноября 2025 / 16:40
Дмитро
оновлюю фасад тільки цією фарбою
21 ноября 2025 / 11:01
Педант
Всі кажуть, що мармурін це капець який вибагливий матеріал, і без досвіду лізти туди не треба. Але я впертий, як той баран, вирішив сам спробувати. Наноситься, скажу чесно, не так легко, як я думав. Перші дві години хотів кинути все і піти майстра найняти. Але потім якось рука звикла, і я почав ловити саме той рух, шо дає ці м’які переходи.
20 ноября 2025 / 15:35
Марина
Фарба після нього лягла як вершкове масло на теплий хліб)))
17 ноября 2025 / 11:06
Маримонов
Нечего писать у немцев всегда неизменное качество итли я не прав?
12 ноября 2025 / 11:44
Алла
!
30 октября 2025 / 08:02
Богдан
Привіт! Дуже задоволений. Стіни не вбирають вологу. Для фасаду однозначно одна з найкращих
28 октября 2025 / 11:06
Ігор Новіков
дуже приємна у роботі, без різкого запаху, колір вийшов рівний
16 октября 2025 / 15:25
Олег
Эталон качества!
15 октября 2025 / 10:06
Сема
Крута но дорога
14 октября 2025 / 15:58
Никонов
Для фасада самое то!
13 октября 2025 / 12:13
Егор
Бомба краска!!!
10 октября 2025 / 13:14
П. Воля
Беріть якщо розуміє який кінцевий результат потрібний!
29 сентября 2025 / 14:01
Топ
Фарба топ!
22 сентября 2025 / 16:55
гатне
гарнюся!
16 сентября 2025 / 13:42
Олена
Брала цей грунт коли готували фасад під фарбування. Поверхня стара штукатурка, подекуди сипалась. Hеально підсилив основу
8 сентября 2025 / 12:02
Мирослав
Треба брати не найдешевші суміші, а перевірені роками ця саме та. час висихання цілком адекватний, після шліфування пилу мало. з такою шпаклівкою робота йде швидше
27 августа 2025 / 07:04
Ігор
Цю протигрибкову ґрунтовку купив для підвалу, бо постійно борюсь із вологістю. Відро величезне, вистачило на всі стіни і навіть залишилось, за місяць не з’явилось жодної плями цвілі. тож дякую менеджеру за рекомендацію
16 августа 2025 / 12:57
Злата
Фарба миється вже тестували фломастерами та спальцями!
13 августа 2025 / 17:26
Ілля
Майстри наполягли на якісному глибокопроникному ґрунті тому обрали цей. Купив каністру, думав, що вистачить із запасом, але коли почали валиком проходити стіни, виявилось, що цегла так п’є, що довелось ще добирати. тож десять літрів у мене вистачило на 80 квадратних метрів
10 августа 2025 / 15:33
Микола
Вирішує чітко питання із тріщинами
4 августа 2025 / 11:35
Маркіян
Німці та Африці німці. Матеріал щільний, але завдяки цьому тримається відмінно. Колір після висихання не змінився. Тож вибирайте якість
12 июня 2025 / 07:18
4554
Замовили два відра, доставили вчасно, тара міцна, нічого не протекло
4 июня 2025 / 11:30
Андрій
Оновив офісне приміщення, де постійно багато людей. Обрав фарбу через те, що вона «дихає». Тепер не відчувається зайва волога чи запах фарби. Результат дуже гарний і зовнішній вигляд стін говорить сам за себе.
11 февраля 2025 / 08:30
олеж
Ця ґрунтівка ідеально підходить для невеликих ремонтів. Наприклад, я завершив підготовку до фарбування кімнати, але коли знімав кришки розеток, відлущилася стара фарба й трохи пошкодився шар гіпсокартону. Я вирішив скористатися саме нею, щоб швидко зміцнити та підготувати ці проблемні ділянки замість того, щоб возитися з розведенням великої порції шпаклювальної суміші. Ґрунтівка легко наноситься, швидко висихає та дозволяє відразу переходити до фарбування без додаткових кроків. Моя єдина претензія полягає в тому, що як би щільно я не запаковував банку після відкриття, уже через кілька тижнів усередині починає утворюватися плівка.
6 февраля 2025 / 12:48
Катерина
Шукали безпечний варіант для спальні, бо у мене алергія на різкі запахи. Indeko-Plus взагалі не викликала дискомфорту. Колерували у мякий пастельний відтінок, вийшло супер.
28 января 2025 / 19:26
Андрій
Перефарбовував стелю в офісі. Фарба дає щільне покриття з першого разу, не було бризок — працювати з нею одне задоволення
28 января 2025 / 11:18
Арсен
У мене був старий шар шпаклівки, який шерхнув. Ця грунтівка допомогла скріпити поверхню, і фарба лягла ідеально. Ніколи не думав, що ця грунтівка так допоможе
7 января 2025 / 06:25
Ирина
Краска очень хорошая, легко и быстро красить, если в 2 слоя, то цвет стал намного насыщенным, даже в какой то степени объемным. Спасибо что не подвели. Менеджеру отдельное спасибо, очень хорошая, приятная в общении, не навяжчивая, все доступно рассказала, до самых мелочей. Проконсультировала, помогла рассчитать необходимое колличество для моей квадратуры. Краски хватило, для всей комнаты. Довольна.
3 декабря 2024 / 08:54
Зинаида
Результат нравится больше чем декоративка файдаль. смотрится нежнее.
26 ноября 2024 / 13:59
Кирилл
Класная штука, рекомендую!
14 октября 2024 / 13:55
Марія
Ремонт у дитячому садочку – завдання не з легких, адже діти все мацають руками. Переконалася, що вона добре миється, і стіни залишаються акуратними. А ще важливо, що фарба без розчинників – безпечніше для малюків. Раджу всім, хто шукає якість і довговічність!
12 августа 2024 / 17:48
Андрей
Магазин хороший, консультанты вежливые, подскажут когда надо, заказ оформляют быстро и без лишних вопросов.
5 мая 2024 / 12:46
Алена
Решили сделать прихожую Di Perla (цвет onyx 80). Жалею, что сразу не взяла на спальню, пока думали, немного подорожала. Очень нравится результат, даже обнять хочется. Стена приятная на вид и на прикосновение
19 ноября 2022 / 15:07
Максим
Год назад брали Аккорд, а теперь его назвали Глатшпахтель типа то же самое
26 ноября 2021 / 13:49
Галина
Хочу сказати окреме дякую дівчині-консультанту, яка допомогла вибрати фарбу для стін. Дуже ввічлива, розуміюча. І фарба якісна виявилася
5 мая 2021 / 10:52
Лилия
У меня есть плохая привычка, я привыкаю к интерьеру и даже 2 годовой ремонт мне уже надоедает, а стены, потолок каждый раз переделывать .. Сами понимаете... В этот раз мастера покрасили этой краской, я в восторге .. безумно нравиться, не знаю когда буду следующий раз делать перестановку и обновление мебели, но стены остануться прежними. На радостях не удержалась и узнала у мастеров чем красили. Рекомендую!
3 декабря 2019 / 17:41
Максим
По шпаклевке Glaettspachtel значительно уменьшился расход краски. В спальне сделали стену гипсовой штукатуркой и краски ушло на половину больше. Красили все стены Замтекс 7
21 ноября 2019 / 14:45
Юра
Подскажите пожалуйста, на что смотреть в первую очередь при выборе фасадной краски? Дом находиться возле проезжей части ,хочу покрасить его в светлый цвет ,но боюсь что он быстро испачкается и будет иметь не представительный вид . Какие варианты рассмотреть ? Спасибо !
30 октября 2019 / 22:06
Наташа
У меня на кухне и в прихожей эта декоративка. На протяжении пяти лет очень ею довольна. Отмывается отлично. Сейчас делаю ремонт в новой квартире и опять её буду использовать практически везде.
2 октября 2019 / 11:03
Снежана
А я мечтала о белом коридоре! Да! Все подружки отговаривали и считали ненормальной - в коридор белый цвет, типа что с ним будет через пару недель. Но мастер, который делал нам ремонт, посоветовал купить Капарол именно Ампхиболин универсальную, т.к. в моем случае важна высокая моющая способность краски, чтобы не желтела со временем и вообще устойчивая к всяким моющим щелочным и ядреным средствам. И легко наносится к тому же. Ремонт мы сделали год назад, в результате я ни на минуту не пожалела о белом коридоре! Смотрится роскошно, легко моется да и почти не пачкается, моя мечта сбылась и все отлично!
13 июня 2018 / 12:36
Жорик
Фонтан, лично мне понравилась....!!!
29 марта 2018 / 13:32
Елена
Можно ли перекрышивать поверхность не удаляя старую краску?
23 декабря 2015 / 11:12